Molnár András J.

Szakmám szerint az informatikai tudmányok doktora vagyok, valamint túra- és idegenvezető, s jelenleg teológiát is tanulok. Gyerekkorom óta szeretek a természetben járni. Sok éve vezettem már túrákat, s egy jó ideje az útjelzés-festésben is gyakorlatot szereztem, amikor először a Budapest körüli Élő rózsafüzér, majd a Mária út, s később a Pálos 70 zarándoklat és teljesítménytúra álma megtalált. Így alapítója ill. alapító tagja lehettem mindezeknek, csakúgy mint a LélekTúrák mozgalmának, melyet 2015-ben a Szerzetesek évében indítottunk el. Vágyom arra, hogy minél többek számára tehessük kinek-kinek a maga módján elérhetővé, bemutathatóvá természeti, kulturális és lelki kincseinket, kínáljunk találkozási lehetőséget az Egyház élő közösségeivel, melyek sokszor rejtve maradnak a külső szemlélő számára.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer