ZarándokKör - Caminón innen és túl: vándorutak a világ körül

Budapest, Párbeszéd Háza (Horánszky u. 20)

Filmvetítés, előadás és fórum - Érdekel a túrázás és/vagy a zarándoklás? Kíváncsi vagy, hogy a világ távoli tájain milyen utak várnak? És hogy kik, hogyan gondozzák ezeket, s mit tanulhatnánk tőlük? Esetleg te is foglalkozol utakkal, vagy járod őket és megosztanál valamit a saját tapasztalataidból? Akkor várunk nov.19-én hétfő este 18:15-re a Párbeszéd Házába!

Ezen az estén kisfilmeket nézhetünk a világ távoli tájainak meglévő és készülő turista és zarándok útvonalairól. Megismerhetjük az őket összefogó World Trails Network szervezetet, s a hálózat idei, Santiago de Compostelában tartott konferenciájának tapasztalataiból is meríthetünk, a hallgatóság kérdései és hozzászólásai mentén. Igény esetén kisebb körben egymással is megoszthatjuk az utakra vonatkozó élményeinket, tapasztalatainkat.

Az este házigazdája: Molnár András J., a Viator Egyesület elnöke, túra-, zarándok- és útjelző vezető.

A részvétel ingyenes, a helyszínen adományokat fogadunk.

Előzetes jelentkezés szükséges, mivel a terem befogadóképessége véges.
Jelentkezni itt lehet.

WTN conference