Turra Erzsi

Huszonévesen kezdtem a természetjárást, sátortáborozást. Örömmel folytattam lányom születését követően hittan és osztálykirándulások kísérőjeként.

Természetjáró Egyesület tagjaként viszonylag későn kapcsolódtam be a heti rendszeres túrázásba. Isten kapcsolatomban és útkereséseimben mindig sokat segített, jelentett számomra, hogy a természetben Isten ajándékait fedezhetem fel, csodálhatom. A Mária Úton, az Élő Rózsafüzér-, Pálos 70. zarándoklatokon, a Szerzetesek Évében a LélekTúrák-on, és az 1Úton rendszeresen részt vettem, és mindig arra vágytam, hogy minél többen megismerjék ezeket a csodálatos lehetőségeket. Nagyon jó közösségben társakkal együtt megélni a köztünk lévő Istent, és nagy örömet jelent számomra,  ha mindennek előmozdítója tudok lenni ezzel másokat is segítve önmaguk és Isten kapcsolatuk fejlődésében.