ADÓ 1%

Közlemény

Kedves Zarándokok, Kedves Érdeklődők!

 

A Viator Természetjáró és Kulturális Közhasznú Egyesület 3 éve született. Missziója, célja ma is az, hogy közelebb vigye az embereket a természethez, önmagukhoz és a Természetfelettihez: LélekTúrákat, jelzésfestéseket, gyalogos és vízi zarándoklatokat, zarándokvezető képzéseket valósítottunk meg, több alkalommal volt lehetőségünk nemzetközi tapasztalatcserén részt venni, előadásokat tartottunk.

2020 kiemelt év a hazai zarándoklás történetében: a szeptemberi Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus miatt több fórumon előtérbe kerül a zarándoklás, mint testet-lelket átformáló „lehetőség”. Mind többen ismerhetik meg az eddig talán kicsit „rejtetten” megélt életformánkat. Szeretnénk tanúságot tenni mindarról, amiket átéltünk, és szeretnénk minél többeket magunkkal vinni, hogy ők is megtapasztalhassák, van ÚT, ami kivezet a nehéz helyzetekből, ami továbblendíthet a megkopott hétköznapi életünkön!

Az idei évtől egyesületünk jogosult az adó 1 %-ának fogadására.

Kérjük, ha missziónkkal egyet ért, ajánlja fel nekünk adója 1 %-át céljaink megvalósítására!

Viator Természetjáró és Kulturális Egyesület
a
dószámunk: 18754876-1-42

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer