Costa Rica turistaútjai - On-line vetítettképes útibeszámoló 1. rész/ IDŐPONTVÁLTOZÁS

Helyszín (szöveges)
On-line

Hogyan néznek ki a készülő turistautak a trópusi vadonban? Milyen egy bennszülött falu? Miféle szépségek és körülmények várnak a túrázóra Costa Rica tájain? Milyen egy trópusi köderdő? Milyen kihívásokkal néznek szembe a helyi közösségek és mit várnak a készülő turistautaktól?

A World Trails Network (WTN) fenntarthatósági munkacsoportjának turistaút "gyorsfelmérő és kiértékelő" programján egyesületünk elnöke, Molnár András is meghívottként vett részt, szerte a világból érkezett "túrázó szakértőkkel" együtt. Élményeiről, tapasztalatairól és magukról a - főként még kijelölés, kiépítés alatt álló - turistautakról on-line vetítettképes előadásban számol be. 

A WTN Hub for the Americas szervezésében és finanszírozásában megvalósult program két heti terepi bejárás- és találkozó-sorozatból, valamint két konferenciából állt, a Sendero Pacifico és a Camino de Costa Rica útvonalak mentén.

Az előadás on-line követhető, 20:00-22:00 óra között, a Zoom platformon.

Jelentkezés: online űrlapon (a kapcsolódási linket a jelentkezőknek kiküldjük)

Az előadást nem vesszük fel, a képek közül egy válogatás kerül fel később nyilvános albumba.

A részvétel ingyenes.

Kép
Esemény jellege
Előadás/Útibeszámoló
Egyesületi?
Egyesületi szervezésű program
Nyitott?
Nyitott program
Szervező(k)
Kik várnak?

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer