Csoma Útján - Zichó Viktor kerékpáros expedíciója 2019-2020    Online vetítettképes előadás

Helyszín (szöveges)
Online

plakát

Zichó Viktor (fotós, világutazó, mászó) 2019-ben Kőrösi Csoma Sándor nyomába indult Csomakőrösről, éppen kétszáz évvel elődje indulását követően. Útja igazi, nem várt kalandokat hozott, a világhálón követve az útját ezrek izgulhattak nap mint nap nemcsak az expedíció sikere, hanem sokszor Viktor életben maradása miatt is... 

Ingyenes online előadás, regisztráció: https://forms.gle/muf8ZFZF5CatpXN4A

Esemény jellege
Előadás/Útibeszámoló
Egyesületi?
Egyesület részvételével szervezett program
Kiket várunk?
Szeretettel hívjuk Kőrösi tisztelőit és a kalandok kedvelőit!
Nyitott?
Nyitott program
Résztvevők száma
90fő

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer