Északi-sark expedíció / Arktis Expedition

Helyszín (szöveges)
Online

[HU] Következő online előadásunkban egy 2020-as tudományos Északi-sark expedícióról hallgatunk-láthatunk fényképes beszámolót, vendégünk Felix Linhardt, a Kiel-i egyetem doktorandusza, aki több hónapot töltött az idei évben a Polarstern nemzetközi kutatóhajón.

[EN] Our next on-line photo presentation is about a scientific expedition took place this year to the North Pole. Our guest presenter is Felix Linhardt, PhD student of Kiel University, who spent several months on the international research vessel Polarstern.

Az előadás nyelve angol, magyar fordítással.
Language: English, with Hungarian translation.

Az esemény ingyenes; jelentkezés az alábbi linken:
Participation is free of charge, registration is required via the following link:
https://forms.gle/VPYt7UF6VsNJoT1U6

Adományokat köszönettel fogadunk a következő programok szervezéséhez:
Donations are welcome:
Viator Egyesület - 11713177-21198166 (OTP Bank)

Facebook event:
https://www.facebook.com/events/689766048324694

 

Esemény jellege
Előadás/Útibeszámoló
Egyesületi?
Egyesületi szervezésű program
Nyitott?
Nyitott program
Szervező(k)
Kik várnak?

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer