Mária Út Egyesület

1Úton gyalogos zarándoklat - Letkés-Esztergom - éjszakai előzarándoklattal Márianosztráról

kilátás a Bazilikára
Márianosztra - Letkés
Letkés - Szalka/Salka - Párkány/Štúrovo - Esztergom

A Mária Út teljes szakaszán egy közös célért, az Édesanyákért szervez zarándoklatokat a Mária Út Egyesület 2018. augusztus 25-én, Nagyboldogasszony ünnepe után.

Ez a minden évben megrendezendő zarándoknap az 1Úton nevet viseli és több száz települést érint Ausztriában, Erdélyben a Felvidéken, Szlovéniában és Magyarországon egyaránt.

Kerékpáros zarándoklat Brenner János boldoggáavatására Szombathelyre

kép
Budapest - Szombathely

A Mária Út Közhasznú Egyesület kerékpáros zarándoklatot szervez az idei év kiemelkedő egyházi eseményére, Brenner János boldoggá avatására Szombathelyre 2018. április 28. és május 1. között.

A részletes útvonal a Mária út honlapján erhető el.

Részvételi díj: 21.000 Ft/fő (+ 5.000-Ft-ért személyre szabott támogatói Mária Út technikai póló vásárolható)